Nokia 9 PureView

Nokia 9 PureView

Відкрийте для себе найдрібніші деталі

Зареєструватися

Shot and edited entirely on Nokia 9 PureView

Дизайн та потужність

Досконалість

Мистецтво полягає у вишуканості, видаленні всього небажаного, поки ви не отримаєте щось просте, але вражаюче. Тут ви можете ознайомитись із рівнями Nokia 9 PureView.

Екран та звук

Неймовірний досвід користування

Як це працює
Як це працює
Як це працює
Екран та звук
Неймовірний досвід користування

Технічні можливості перегляду - гідні ваших фото: Nokia 9 PureView має 5,99-дюймовий безрамковий дисплей pOLED QHD з роздільною здатністю 2K. Завдяки технології PureDisplay досягається справжність кольорів та покращення зручності перегляду при сонячному світлі.

  • Підтримка HDR10 дозволяє насолоджуватися новими фотографіями із більшою деталізацією, контрастністю та кольором
  • Запис HDR-відео у 4K із охопленням просторового звуку для додаткового рівню (ефекту) занурення
  • З функцією Qualcomm® aptX™ для високої якості відтворення аудіо через динаміки Bluetooth® та навушники

Програмне забезпечення: ОС

Android™ 10 доступна для завантаження

Окрім спрощених налаштувань конфіденційності, швидшого написання відповідей та комплексних вдосконалень, завдяки яким використання пристрою стає простішим, Android 10 постачається з безліччю нових функцій, що допоможуть отримувати максимум користі від смартфона Nokia.

  • Темна тема
  • Розумні відповіді
Android One
Android One
Android One

Nokia 9 PureView

Переможець: нагорода Good Design® 2019

У 2019 році Nokia 9 PureView отримав нагороду Good Design Award у категорії "Електроніка" від Чиказького музею архітектури та дизайну "Атенеум" за сучасний дизайн, надійність, інноваційні функції та безпечну роботу його операційної системи Android.

Детальніше про Good Design

Дослідження Counterpoint

Телефони Nokia посіли перше місце за показниками оновлення програмного забезпечення й системи безпеки

Разом із смартфонами Nokia ви отримуєте 2 роки оновлень програмного забезпечення й 3 роки щомісячних оновлень системи безпеки. Завдяки виконанню цієї обіцянки ми є лідерами за показниками оновлення операційної системи та безпеки, випереджаючи усі інші бренди смартфонів. Детальніше — у дослідженні Counterpoint.

Nokia 9 PureView

Відкрийте для себе найдрібніші деталі

Зареєструватися
Усі характеристики
Усі характеристики
Усі характеристики

Зареєструватися

Отримуйте наші останні новини одними із перших.

Android, Google та інші пов'язані марки та логотипи є торговими марками компанії Google LLC. Adobe Photoshop Lightroom є або зареєстрованою торговою маркою, або торговою маркою Adobe у США та/або інших країнах. Qualcomm і Snapdragon є торговими марками Qualcomm Incorporated, зареєстрованими в США та інших країнах. aptX є торговою маркою Qualcomm Technologies International, Ltd., зареєстрованою в США та інших країнах. USB Type-C™ та USB-C™ є торговими марками USB Implementers Forum.

1Система камери складається з двох колірних датчиків, що працюють одночасно з трьома надчутливими монохромними датчиками. Кожний монохромний сенсор охоплює приблизно у 2,9 рази більше світла, ніж звичайний колірний датчик смартфона. Сенсор камери смартфона відповідає одному колірному датчику (12 МП, 1,25 мкм, F/1.8).

2 Попередньо встановлене системне програмне забезпечення та додатки займають значну частину внутрішньої пам’яті.

3Free storage at high quality, requires Google account and internet connection. Not applicable for RAW/DNG format files.

4Google Assistant доступний не на всіх ринках і мовах. В регіонах, де Google Assistant недоступний, можна використовувати Google Search. Перевірте доступність на сайті https://support.google.com/assistant.

5Батарея має обмежену кількість циклів зарядки, ємність батареї знижується з часом. Зрештою акумулятор доведеться замінити.

6Якщо поставляється з Android Oreo / Android 9 Pie, що можна оновити до Android 10. Зверніть увагу, що можуть бути витрачені додаткові мобільні дані.