Nokia 9 PureView

‌‌

Shot and edited entirely on Nokia 9 PureView

Nokia 9 PureView

Відкрийте для себе найдрібніші деталі

Зареєструватися

Shot and edited entirely on Nokia 9 PureView

Дизайн та потужність

Досконалість

Мистецтво полягає у вишуканості, видаленні всього небажаного, поки ви не отримаєте щось просте, але вражаюче. Тут ви можете ознайомитись із рівнями Nokia 9 PureView.

Екран та звук

Неймовірний досвід користування

Екран та звук
Неймовірний досвід користування

Технічні можливості перегляду - гідні ваших фото: Nokia 9 PureView має 5,99-дюймовий безрамковий дисплей pOLED QHD з роздільною здатністю 2K. Завдяки технології PureDisplay досягається справжність кольорів та покращення зручності перегляду при сонячному світлі.

  • Підтримка HDR10 дозволяє насолоджуватися новими фотографіями із більшою деталізацією, контрастністю та кольором
  • Запис HDR-відео у 4K із охопленням просторового звуку для додаткового рівню (ефекту) занурення
  • З функцією Qualcomm® aptX™ для високої якості відтворення аудіо через динаміки Bluetooth® та навушники

Програмне забезпечення: ОС

Android™ 10 доступна для завантаження

Окрім спрощених налаштувань конфіденційності, швидшого написання відповідей та комплексних вдосконалень, завдяки яким використання пристрою стає простішим, Android 10 постачається з безліччю нових функцій, що допоможуть отримувати максимум користі від смартфона Nokia.

  • Темна тема
  • Розумні відповіді
Android One
Android One
Android One

Дослідження Counterpoint

Телефони Nokia посіли перше місце за показниками оновлення програмного забезпечення й системи безпеки

Разом із смартфонами Nokia ви отримуєте 2 роки оновлень програмного забезпечення й 3 роки щомісячних оновлень системи безпеки. Завдяки виконанню цієї обіцянки ми є лідерами за показниками оновлення операційної системи та безпеки, випереджаючи усі інші бренди смартфонів. Детальніше — у дослідженні Counterpoint.

Nokia 9 PureView

Відкрийте для себе найдрібніші деталі

Зареєструватися
Усі технічні характеристики
Усі технічні характеристики
Усі технічні характеристики

Android, Google та інші пов'язані марки та логотипи є торговими марками компанії Google LLC. Adobe Photoshop Lightroom є або зареєстрованою торговою маркою, або торговою маркою Adobe у США та/або інших країнах. Qualcomm і Snapdragon є торговими марками Qualcomm Incorporated, зареєстрованими в США та інших країнах. aptX є торговою маркою Qualcomm Technologies International, Ltd., зареєстрованою в США та інших країнах. USB Type-C™ та USB-C™ є торговими марками USB Implementers Forum.

1Система камери складається з двох колірних датчиків, що працюють одночасно з трьома надчутливими монохромними датчиками. Кожний монохромний сенсор охоплює приблизно у 2,9 рази більше світла, ніж звичайний колірний датчик смартфона. Сенсор камери смартфона відповідає одному колірному датчику (12 МП, 1,25 мкм, F/1.8).

2 Попередньо встановлене системне програмне забезпечення та додатки займають значну частину внутрішньої пам’яті.

3Free storage at high quality, requires Google account and internet connection. Not applicable for RAW/DNG format files.

4Google Assistant доступний не на всіх ринках і мовах. В регіонах, де Google Assistant недоступний, можна використовувати Google Search. Перевірте доступність на сайті https://support.google.com/assistant.

5Батарея має обмежену кількість циклів зарядки, ємність батареї знижується з часом. Зрештою акумулятор доведеться замінити.

6Якщо поставляється з Android Oreo / Android 9 Pie, що можна оновити до Android 10. Зверніть увагу, що можуть бути витрачені додаткові мобільні дані.