‌‌
Nokia 8 Sirocco

Všední život si zaslouží nevšední telefon

Přehrát video
androidone-logo-white.svg
icon-play-circle-60.svg

Vysoká řemeslná kvalita výrobků, které jsou připraveny čelit nástrahám skutečného života

U nás na studeném severu se učíme vyrábět věci tak, abyste se na ně mohli spolehnout ve skutečném životě. A když věci ve skutečném životě nejsou jako ve filmech, nejdůležitější věcí u vašeho chytrého telefonu je to, že se na něj můžete spolehnout.

Nokia8Sirocco_03_design-phone-optimised.png

Design

Ušitý na míru tak, aby se hodil i k tomu, co na míru ušité není

Telefon Nokia 8 Sirocco je zhotoven z jediného kousku nerezové oceli, který se frézuje po celé hodiny na masivní, ale přesto jedinečně štíhlý a kompaktní tvar. Je elegantně zhotoven na míru tak, aby se hodil i ke kalhotám, které až tak moc elegantní nejsou.

Full 3D krycí sklo Corning® Gorilla® Glass 5, které je zakřivené na všech stranách, poskytuje krásu a sílu, když se život stane až příliš skutečným.

Optika

S tímto šikulou jako mávnutím kouzelného proutku vydolujete i z mála naprosté maximum

Širokoúhlý 12 MPx zadní fotoaparát s ZEISS optikou a 2x optickým zoomem vám zajistí křišťálově čisté vzpomínky i z těch nejrozmazanějších víkendů.

Vyzkoušejte režim Pro

Díky novému režimu Pro Camera pro vás bude snadné mít všechny obrázky pod kontrolou a každou z funkcí zvlášť manuálně nastavovat: vyvážení bílé, zaostření, ISO, rychlost závěrky a kompenzaci expozice. Můžete provádět jednoduchá a složitá nastavení a vidět výsledky v reálném čase.

nokia_130-icon_camera.svg

Fotoaparát

Fotoaparát s rozlišením 12 Mpx s optikou ZEISS a optickým zoomem

nokia_6_2-icon-display.svg

Displej

Krásně zakřivený displej s úhlopříčkou 5.5" a rozlišením 2K

ANDROID ICON.svg

Software

To nejlepší od systému Android, nejnovější inovace od společnosti Google.

Audio

I příšerně hlasitý zvuk se díky němu stane neuvěřitelně dobrým

Nokia8Sirocco_ROW_sound_phones.png

Tři integrované mikrofony poskytují vysoký dynamický rozsah s 24bitovým zvukovým signálem a umožňují vám nahrávat až do intenzity 132 decibelů. To znamená křišťálově čistý zvuk bez zkreslení i na těch nejvíce hlasitých koncertech.

Nokia8Sirocco_ROW_sound_phones.png
Nokia8Sirocco_ROW__power-phone-1-PIE.png

Napájení

Připravený na to, co přijde

Telefon Nokia 8 sirocco nabízí dostatečnou výkonovou rezervu díky 6 GB RAM a 128 GB1 vnitřní paměti, což znamená méně nejisté zítřky. Také umožňuje bezdrátové nabíjení a schopnost dosáhnout nabití baterie na 50 % za 30 minut, abyste se vždy vyhnuli tomu, že se na ranní cestě do práce budete nudit. A protože ve skutečném životě není vždy slunečno, je telefon Nokia 8 Sirocco IP67 navíc voděodolný.

Neuvěřitelně rychlý

Telefon Nokia 8 Sirocco je naším momentálně nejrychlejším chytrým telefonem se systémem Android™. Skutečně je to jeden z nejrychlejších chytrých telefonů na mobilní platformě Qualcomm® Snapdragon™ 835. Tak tomu se říká opravdová rychlost!

Nokia8Sirocco_08_android_phone-optimised.png

Software

To nejlepší od systému Android, nejnovější inovace od společnosti Google

Systém Android One představuje software navržený společností Google pro model Nokia 8 Sirocco. Díky tomuto zjednodušenému, snadno použitelnému rozhraní, pečlivě vybrané sadě předem instalovaných aplikací a bezplatnému neomezenému úložišti fotografií ve vysoké kvalitě se službou Google Photos budete mít vše, co chcete, a to bez zbytečností3. Pravidelné bezpečnostní aktualizace a dva roky aktualizovaný operační systém znamená, že telefon Nokia 8 Sirocco se systémem Android One bude v bezpečí a nabídne nejnovější inovace Google, např. optimalizace pro Google Assistant.

Podrobné technické údaje

Design

 • _Rozměry__ 140,93 x 72,97 x 7,5 mm

 • Barva černá

Síť a konektivita

 • Rychlost sítě LTE kat. 12, 600 Mb/s DL \ kat. 13, 150 Mb/s (64 QAM) UL

 • WiFi 802.11 a/b/g/n/ac (MIMO)

 • Další GPS/AGPS+GLONASS+BDS, NFC, ANT+

Výkon

 • Operační systém Android Oreo

 • RAM 6 GB LPPDDR 4X

 • CPU Mobilní platforma Qualcomm® Snapdragon™ 835, osm jader (4x 2,36 GHz Kryo™ + 4x 1,9 GHz Kryo™)

Paměť

 • Interní paměť 128 GB1 USF 2.1

 • Cloud Google Drive

Audio

 • Reproduktory Jeden reproduktor se zesilovačem

 • Mikrofony 3x AOP

Displej

 • Velikost a typ 5,5" QHD pOLED

 • Materiál Sklo Corning® Gorilla® Glass 5, 3D

Fotoaparát

 • Primární fotoaparáty 12 Mpx širokoúhlý (1,4 µm, 2PD, f/1.7, FOV 78,2") + 13 Mpx teleobjektiv (1,0 µm, f/2.6, FOV 47,3"), dvojbarevný blesk

 • Přední fotoaparát 5 Mpx, S.LSI 4E8, 1,4 µm, displejový blesk

Konektivita

 • USB typ C

 • Snímače snímač otisků prstů, ALS/PS, snímač zrychlení, elektronický kompas, gyroskop, Hallův snímač, barometr

 • Bluetooth® 5.0, ANT+

Baterie

 • Integrovaná baterie 3260 mAh2

 • Bezdrátové nabíjení Qi

Jiné

 • Certifikace IP67 – odolný vůči prachu a vodě.

Zavřít technické údaje

Obsah balení

Google a Android jsou obchodní značky Google LLC; Oreo je obchodní značka skupiny Mondelez International, Inc. Všechny ostatní ochranné známky jsou majetkem příslušných vlastníků. Nabídky se mohou lišit. Ověřte místní dostupnost. Obrázky jsou pouze ilustrativní.

Nabídky se mohou lišit, zkontrolujte místní dostupnost produktu. Všechny technické údaje, vlastnosti a informace o výrobku se mohou změnit bez předchozího upozornění. Použité obrázky jsou pouze ilustrativní.

Google, Android a Android One jsou obchodní značky Google LLC; Oreo je obchodní značka skupiny Mondelez International, Inc. Qualcomm, Snapdragon a Kryo jsou obchodní značky společnosti Qualcomm Incorporated, registrované ve Spojených státech a v dalších zemích. Qualcomm Snapdragon je produkt společnosti Qualcomm Technologies, Inc. a jejích přidružených společností.

1Předinstalovaný software systému a aplikace zabírají značnou část vnitřního paměťového prostoru.

2Baterie má omezený počet nabíjecích cyklů a kapacita baterie se časem snižuje. Nakonec bude pravděpodobně nutné baterii vyměnit.

3Služba Google Photos nabízí neomezené úložiště fotografií ve vysoké kvalitě zdarma, pro jehož využití je vyžadován účet Google a internetové připojení.