Facebook Instagram YouTube Twitter Mastercard
Przejdź do treści głównej
Nokia G22 smartphone
Nokia G22 smartphone

Nokia G22

Bezproblemowe korzystanie ze smartfona

Atrakcyjne wzornictwo. Ekologiczne podzespoły.

Nokia G22 zapewnia typową dla naszej marki trwałość i jakość wykonania. Jej tylna pokrywa o wysokim połysku została wykonana w 100% z z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu, co zapewnia świetny wygląd, doskonałe działanie i trwałość.

Ekologiczna konstrukcja. Możliwość naprawy QuickFix.

Wypadki się zdarzają, ale długi czas oczekiwania na naprawę jest już przeszłością. Wymień uszkodzony wyświetlacz i zużytą baterię dzięki możliwości naprawy QuickFix¹.

Większa żywotność baterii. Więcej swobody.

Nokia G22 oferuje imponującą 3-dniową żywotność baterii² oraz 800 pełnych cykli ładowania³, co oznacza większą trwałość urządzenia.

Nokia G22 in Lagoon Blue and Meteor Grey

Nokia G22

Wysoka wydajność. Możliwość naprawy QuickFix. Konstrukcja stawiająca trwałość na pierwszym miejscu. To właśnie swoboda korzystania ze smartfona. Nokia G22 umożliwia użytkownikom wymianę uszkodzonego wyświetlacza, gniazda ładowania lub baterii. Zapewnia trwałość urządzenia każdemu użytkownikowi dzięki takim cechom, jak tylna pokrywa wykonana w 100% z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu, do 3 lat gwarancji i aktualizacji oraz 3-dniowa żywotność baterii. Ponadto funkcja rozszerzenia pamięci zapewnia dodatkową wirtualną pamięć RAM⁴, dzięki czemu smartfon działa płynniej.

Pełne dane techniczne

Precyzyjnie dostrojony dźwięk

Jeszcze lepsza rozrywka dzięki funkcji odtwarzania OZO równoważącej wyjście słuchawkowe w celu uzyskania precyzyjnego dźwięku.

Wieloletnia ochrona sprzętu i oprogramowania

3 lata gwarancji⁵ i comiesięczne aktualizacje zabezpieczeń, a także 2 lata aktualizacji systemu Android⁶.

Funkcja rozszerzenia pamięci

Zamień niewykorzystaną pamięć masową w dodatkową wirtualną pamięć RAM⁴, aby zapewnić jeszcze płynniejsze działanie smartfona.

Optymalizacja wydajności dzięki automatycznemu oczyszczaniu

Zamyka zbędne aplikacje działające w tle, aby zapewnić dodatkową moc obliczeniową.

Nokia G22 with QuickFix repairability

Napraw urządzenie za pomocą QuickFix

Przeprowadź samodzielną wymianę baterii i wyświetlacza dzięki możliwości naprawy QuickFix. Zapomnij o długim czasie oczekiwania na naprawę w serwisie lub możliwości utraty danych. Wystarczy skorzystać z usług serwisu iFixit, aby uzyskać części zamienne do telefonów Nokia, narzędzia lub łatwe do wykonania wskazówki. Można też poprosić autoryzowany serwis o wykonanie naprawy.

Sprawdź

Jeszcze lepsza rozrywka na dłużej

Funkcja odtwarzania OZO umożliwia zrównoważenie wyjścia słuchawkowego smartfona Nokia G22 w celu uzyskania precyzyjnego dźwięku. Dzięki 3-dniowej żywotności baterii możesz dłużej robić to, co lubisz.

Stworzony z myślą o trwałości – wewnątrz i na zewnątrz

Nokia G22 spełnia nasze obietnice bezpieczeństwa: 3 lata gwarancji, 2 lata aktualizacji systemu operacyjnego i 3 lata comiesięcznych aktualizacji zabezpieczeń. Dzięki temu możesz dłużej robić to, co lubisz z całkowitym poczuciem bezpieczeństwa – w Internecie i trybie offline.

Nokia G22 is durable and secure
Nokia G22 is durable and secure
Nokia G22 smartphone optimized for performance

Wyjątkowa wydajność została jeszcze zwiększona

Narzędzie optymalizacji wydajności automatycznego oczyszczania automatycznie zamyka wszystkie nieużywane aplikacje, zapewniając więcej mocy obliczeniowej. Ponadto funkcja rozszerzenia pamięci zamienia wolną pamięć masową w dodatkową wirtualną pamięć RAM, dzięki czemu smartfon działa jeszcze płynniej.

Don't miss out. Sign up and be the first to get Nokia phone news and offers.

¹ Uzyskaj dostęp do oficjalnych części zamiennych, narzędzi oraz instrukcji napraw w serwisie iFixit. HMD będzie traktować naprawy przeprowadzone z należytą starannością i zgodnie z wytycznymi iFixit jako autoryzowane i nie będzie to miało wpływu na ograniczoną gwarancję producenta. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.nokia.com/phones/self-repair.

² Bateria została poddana przez firmę HMD Global trzydniowemu testowi w warunkach rzeczywistego użytkowania. Polegał on na aktywnym korzystaniu z urządzenia z nową baterią przez 5 godzin dziennie. W ramach testu urządzenia używano np. do gier, strumieniowych transmisji wideo, rozmów telefonicznych, wysyłania wiadomości SMS, przeglądania Internetu i korzystania z aplikacji (media społecznościowe, aktualności, nawigacja, serwisy muzyczne itp.). Test był prowadzony przy normalnych ustawieniach urządzenia w oświetlonym wnętrzu. Na noc urządzenie pozostawiano w trybie czuwania.

³ Bateria została przetestowana przez firmę HMD Global dla zachowania co najmniej 80% oryginalnej pojemności po 800 pełnych cyklach ładowania.

⁴ Do korzystania z rozszerzenia pamięci operacyjnej (wirtualnej pamięci RAM) wymagana jest wystarczająca ilość miejsca w pamięci masowej. Aby chronić pamięć masową, rozszerzenie pamięci operacyjnej jest automatycznie i trwale wyłączane z chwilą osiągnięcia 90-procentowego limitu użycia. Może to nastąpić po 4 latach intensywnego użytkowania.

⁵ Zobacz zakres w Ograniczonej gwarancji producenta.

⁶ Od daty globalnej premiery smartfona Nokia G22