Shopping bag with items Shopping bag loading Facebook Google Warning Chevron right Chevron down Chevron up Arrow upward HMD Global Checkmark Location New release /Mail Offer Privacy tip External link Facebook Instagram YouTube Twitter Error Hexagon Phone with notch Display 5.8 inches 5.8 Design Processor Camera Play Arrow right

Nokia 5.1 Plus

Fotoğraflar? Videolar? Oyunlar? Hepsi burada.

Colour
Options
3 GB Ram, 32 GB Internal storage, single-sim

Nokia 5.1 Plus

19:9 oranlı HD+ 5,8 inç ekran görüntüleme deneyiminizi en üst düzeye çıkarır. Ayrıntılara özenle dolu zarif tasarım. 13 MP arka kamera ve 8 MP ön kamerayla gelişmiş fotoğrafçılık. AI, bokeh bulanıklığı ve portre ışıklandırması dahil özelliklerle fotoğrafları üst seviyeye çıkarır.

Tüm özellikler

Ekran

19:9 en/boy oranı ve kenardan kenara tasarıma sahip 5,8" HD+ ekran

Tasarım

2.5D kavisli cam ve parlak kaplama ile birinci sınıf görünüm ve his

Donanım

Sekiz çekirdekli işlemci ile uygulama ve oyunlar için daha fazla güç

Kamera

Derinlik sensörlü 13 MP arka kamera ile Bokeh ve Beautify efektleri

Eğlence, tam istediğin gibi

Şimdi izleyin

Ekran

Harekete daha yakın

Bir film izlerken ya da arkadaşlarınızla videolu görüşme yaparken 19:9, 5.8” HD+ ekran ile kendinizi filmin ya da görüşmenin içindeymiş gibi hissedeceksiniz. Edge-to-edge tasarım her milimden maksimum verimi almanızı ve daha fazlasını görebilmenizi sağlar.

  • 5,8’’ HD+ ekran
  • 19:9 oran

Tasarım

Kusursuz biçimde cilalandı

Parlak yüzey

parlak bir görünüm için

2.5D kavisli cam

her iki tarafta

Çarpıcı Edge-to-Edge ekran

Donanım

Daha fazla güç. Daha fazla eğlence

Bu daha fazlasını isteyen mobil oyuncular ve mobil şekilde video ve yayın izleyenler içindir. Nokia 5.1 Plus'ın kalbindeki altı çekirdekli işlemci MediaTek'in bugüne kadar çıkardığı en gelişmiş chipsettir. Optimize güç tüketimiyle, dizi izleme ve oyun deneyimleriniz daha da uzun süre devam edecek.

  • 32 GB1 ROM
  • 3 GB RAM

Sadece bir kameradan daha fazlası

13 MP ana kamera ve 7 MP ana kamerayla o an kadar mükemmel bir fotoğraf çekin. Kare oranları ve fotoğraf çekme işlevleri arasında geçiş yapın, ayrıca farklı kamera modları içinde parametreleri ayarlayın, örneğin Bokeh ve Beautify gibi efektlerin yoğunluğunu değiştirin. Ayrıca kamera uygulamasına pürüzsüz bir şekilde entegre edilen Google Lens™ ve Motion Photos ile çevrenizdeki dünyayı yeni, yaratıcı biçimlerde keşfetmek ve yakalamak çok daha kolay.

  • 13 MP derinlik sensörlü kamera
  • Google Lens ve Motion Photos

Yazılım

Android™ 10 artık indirilebilir

Daha kolay gizlilk ayarları, daha hızlı cevap yazma ve telefonunuzu kullanmayı daha doğal hale getiren genel iyileştirmeler - Android 10 Nokia akıllı telefonunuzdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayacak bir dolu yeni özellikle gelir.

  • Karanlık Tema
  • Akıllı Cevap
Android 10 hakkında daha fazla bilgi edinin

Counterpoint çalışması

Güven sıralamasında iki yıldır 1 numara*

"Nokia Yazılım, Güvenlik Güncellemeleri ve Yapı Kalitesine Dayalı Güven Sıralamasında lider konumda"

3 yıl boyunca aylık güvenlik güncellemeleri ve 2 yıl boyunca Android™ yazılım yükseltmeleri sayesinde, Nokia akıllı telefonlar 2020 Counterpoint Research güven sıralamasında tekrar bir numara. Ayrıca, sektör ortalaması üstündeki cihaz testleri sayesinde yapı kalitesi bakımından da diğer akıllı telefon markalarının önündeyiz. Daha fazla bilgi edinmek için araştırmaya göz atın.

logo-Counterpoint-black-180px
Çalışmayı okuyun

Kaçırmayın. Nokia telefon haber ve tekliflerini ilk alanlardan biri olmak için kaydolun.

1 Yüklü gelen sistem yazılımı ve uygulamalar bellek alanının önemli bir kısmını kullanır. 2 Yüksek kalitede ücretsiz depolama, Google hesabı ve internet bağlantısı gertektirir. 3 Pilin sınırlı şarj döngüsü vardır ve pil kapasitesi zamanla azalır. Sonunda pilin yenisiyle değiştirilmesi gerekebilir. 4 Android Oreo / Android 9 Pie ile sunulduysa, Android 10'a yükseltilebilir. Lütfen bunun ek mobil veri tüketebileceğine dikkat edin