‌‌

З часом він тільки вдосконалюється

Тільки зі смартфонами Nokia

Поки інші продовжують випускати телефони із великою кількістю попередньо встановлених та зайвих програм, які займають значну частину внутрішньої пам'яті пристрою, ми забезпечуємо вас смартфоном на "чистому" Android™ останньої версії, що з часом користування тільки вдосконалюється.

Поки інші продовжують надсилати push-оновлення, що сповільнюють роботу вашого пристрою, оновлення смартфонів Nokia надають можливості використання останніх інновацій від Google, які вивчають ваші вподобання та адаптуються протягом усього часу користування телефоном.

І поки інші виробники продовжують випускати оновлення лише для своїх флагманських смартфонів, ми забезпечуємо регулярні оновлення для всієї лінійки телефонів Nokia.

Зі смартфонами Nokia життя стає кращим.

"Чистий" Android

Тільки найкраще

На всіх смартфонах Nokia встановлено "чистий" Android із безкоштовними щомісячними оновленнями системи безпеки та жодних зайвих додатків, що забезпечить вам найкращі можливості користування, які з часом тільки вдосконалюються. Це означає, що ви матимете більш легкий доступ до усіх найновіших служб від Google, без зайвих перешкод.

Оновлення платформи

Максимальна продуктивність

Навіщо зупинятися лише на простих оновленнях поточної версії? Протягом двох років ми будемо забезпечувати весь наш асортимент смартфонів оновленнями до нової версії ОС Android. Наприклад, Nokia 5 був випущений зі встановленою ОС Android 7.0 Nougat; пізніше він був оновлений до Android 8.0 Oreo™, а тепер смартфон функціонує на сучасній ОС Android 9 Pie. Ми гарантуємо, що ваш смартфон Nokia завжди буде оснащений найновішими, найкращими та найінноваційнішими можливостями від Google — незалежно від того, коли ви його купили.

Android 9 Pie

Новітні можливості штучного інтелекту

Android 9 Pie надає користувачам доступ до величезних можливостей штучного інтелекту, що допоможуть отримати від вашого смартфона Nokia ще більше. З такими новими функціями, як адаптивний акумулятор та адаптивна яскравість, штучний інтелект пристосовується до ваших звичок користування смартфоном, вивчає уподобання і з часом покращується, забезпечуючи тривалішу роботу.

Дізнайтеся більше про Android 9 Pie

Android, Google та інші пов'язані марки та логотипи є торговими марками компанії Google LLC. Oreo є торговою маркою групи Mondelez International, Inc.