‌‌

Смартфони Nokia на Android™

Ідеальне поєднання

Перше партнерство між смартфонами Nokia та операційною системою Android відбулося у 2017 році, коли був випущений перший смартфон Nokia на Android. З того часу ОС Android встановлюється на кожному смартфоні Nokia, завдяки чому мільйони людей можуть відчути переваги цієї ОС - безпечність, швидкість оновлень і відсутність зайвих додатків."

Апаратне забезпечення

Покращені характеристики

Усі смартфони Nokia на Android One відповідають низці чітко визначених системних вимог до оперативної, внутрішньої пам'яті й швидкості смартфона, забезпечуючи його максимальну працездатність. А завдяки відсутності попередньо встановлених додатків, ви отримуєте більше вільного місця, яке можна використати як побажаєте.

Android one logo 130px, color

Програмне забезпечення

Все найнеобхідніше

Android one - це новий досвід програмного забезпечення від Google™, відтепер у смартфонах Nokia. Користуйтеся простим і зрозумілим інтерфейсом, зручним додатком Google Асистент та безлімітним сховищем для фото і відео у високій якості Google Фото. А щомісячні регулярні оновлення системи безпеки та спеціальний додаток Google Play Protect забезпечать захист та швидку роботу пристрою.

android-one-logo-white 130px (no extra margins)

Android 9 Pie

Новітні можливості штучного інтелекту

Android 9 Pie надає користувачам доступ до величезних можливостей штучного інтелекту, що допоможуть отримати від вашого смартфона Nokia ще більше. З такими новими функціями, як адаптивний акумулятор та адаптивна яскравість, штучний інтелект пристосовується до ваших звичок користування смартфоном, вивчає уподобання і з часом покращується, забезпечуючи тривалішу роботу.

Дізнайтеся більше про Android 9 Pie
Операційна система Android (Go edition)

Ваші дані завжди у безпеці

Операційна система Android (Go edition) забезпечує швидку роботу додатків без докучливих затримок. Завдяки меншому розміру додатків, збільшеному обсягу внутрішньої пам'яті та покращеному контролю за зберіганням контенту система Android (Go edition) гарантує ще більше вільного місця для ваших файлів.

Google, Android та Google Play є торговими марками Google LLC. Oreo є торговою маркою групи Mondelez International, Inc. Пропозиції можуть відрізнятися. Перевіряйте наявність на локальному ринку. Усі зображення наведено виключно для ілюстрації.

1 Смартфони Nokia на Android One включають Nokia 3.1, Nokia 5.1, 5.1 Plus, Nokia 6.1, Nokia 6.1 Plus, Nokia 7 Plus та Nokia 8 Sirocco.

2Google Фото пропонує безкоштовне безлімітне сховище для високоякісних фотографій. Потрібен акаунт Google та з’єднання з інтернет.