Nokia 210

‌‌

Nokia 210

Всі можливості мережі Інтернет - у вашій кишені

Зареєструватися

Сумісність

Легше керування лише одним дотиком

Nokia 210 забезпечує найпростіший спосіб вийти в Інтернет за допомогою веб-браузера Opera Mini. Він швидкий, легкий та використовує стислі дані, які можна застосовувати для обміну яскравими моментами свого життя за допомогою вбудованої камери та додатку Facebook.

Розваги

Відпочивайте стильно

Nokia 210 надає великі можливості для розваг і якісного відпочинку: завантажуйте додатки, рінгтони та багато іншого, грайте в "Змійку" і попередньо встановлені демо-версії ігор або слухайте улюблену музику за допомогою MP3-плеєру чи FM-радіо.

Дизайн та акумулятор

Призначений бути в курсі ваших потреб

З режимом очікування до 20 днів ви завжди будете залишатися на зв'язку зі світом. А завдяки кольоровому та міцному полікарбонатному корпусу, Nokia 210 є надійною у всіх сенсах.

Nokia 210

Nokia 210 надає можливість вийти в Інтернет у найпростіший спосіб та постійно залишатися на зв'язку. Розмовляйте скільки завгодно, оскільки телефон триматиме заряд до 20 днів у режимі очікування без підзарядки акумулятора. Користуйтеся веб-браузером Opera Mini для швидшого та легшого пошуку в Інтернет або використовуйте додаток Facebook, щоб ділитися вашими яскравими моментами зі світом. А коли ви захочете розважитись поза мережею Інтернет - насолодіться чотирма попередньо завантаженими іграми та класичною "Змійкою".

Зареєструватися
Усі технічні характеристики
Усі технічні характеристики
Усі технічні характеристики

Пропозиції можуть відрізнятися. Перевіряйте наявність на локальному ринку. Усі специфікації, характеристики й інші надані відомості про продукт можуть бути змінені без попередження. Усі зображення представлені виключно в ілюстративних цілях.

1Кількість циклів заряджання акумулятора обмежено, а його ємність із часом зменшується. Згодом може знадобитися заміна акумулятора.

2 Попередньо встановлене системне програмне забезпечення та програми займають значну частину внутрішньої пам’яті.